مشاوره

 

راه صد ساله را می­توان در زمان کمتری طی نمود …

consultation
راه صد ساله را می­توان در زمان کمتری طی نمود ولی به کمک ابزار آن. تمام پیشرفت­های نسل بشری با تکیه بر علم بوده و یکی از ابزار علم، استفاده از آموزه­های پیشینیان و پیشکسوتان و همچنین استفاده از  راهنمایی­ و تجربه­ ی افراد خبره بوده است. واضح است با کمک تجربه و راهنمایی افراد واجد شرایط، زمینه رشد سریع­تر فراهم می­گردد. همه انسان­ها در هر زمینه از زندگی نیاز به راهنمایی و مشاوره دارند.

هنر، اقتصاد، علم و صنعت نیز از این قاعده جدا نیستند. بنابراین مشاوره علمی در هر زمینه­ای چراغ راهنمایی خواهد بود برای رشد سریع­تر. چه بسا افراد با لیاقتی که بدون استفاده از تجربه و مشاوره افراد خبره، یا به هدف نرسیده­اند یا این که زمان، انرژی و امکانات زیادی را هزینه نموده­اند تا مسیر مناسب را شناخته و ادامه دهند.

شرکت بیم گستر تابان با ایجاد مرکز مشاوره علمی، پژوهشی و مرکز مشاوره آزمون، با توکل بر خداوند و با استفاده از کادر مجرب، اهتمام دارد شما را در راه رسیدن به هدف در پروژه­های علمی و فنی و همچنین مشاوره آزمون یاری نماید.


حوزه های مشاوره:

الف) مشاوره علمی، پژوهشی: ارائه خدمات مشاوره علمی در حوزه­های علوم پایه و مواد با استفاده از اساتید مجرب و متخصص.

ب) مشاوره آزمون

 

به منظور تسریع و تسهیل در روند ارائه‌ی خدمات، مشاوره بصورت حضوری و غیر حضوری صورت خواهد گرفت و نیز ریز موضوعات مشاوره در آیین‌نامه  و فرم مرکز مشاوره در اختیار متقاضیان محترم قرار می‌گیرد.

برای استفاده از خدمات مشاوره لطفا با این مرکز تماس بگیرید.

افتتاح دفتر جدید پذیرش آزمایشگاه در میدان انقلاب تلفن تماس 02166433811