نحوه آپلود فیش واریزی

نحوه آپلود فیش واریزی

  • به وب سایت www.beamgostar.com مراجعه نمائید.
  • نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمائید .(در مراجعه اول نام کاربری و رمز عبور هر دو کد ملی متقاضی است . در صورتیکه مشتری حقوقی باشد شناسه ملی شرکت را وارد نمائید .) – سپس عبارت امنیتی را وارد و گزینه “من ربات نیستم” را فعال کنید . در صورت درست وارد کردن کد امنیتی ، روی گزینه “ورود” کلیک نمائید .در غیر اینصورت مجددا کد امنیتی جدید را وارد کنید و در صورت درست بودن روی گزینه “ورود” کلیک نمائید.


  • درصورتیکه به هر دلیل پیامک اعلام هزینه و شماره حساب برای متقاضی ارسال نشده باشد ، بعد از ورود در قسمت مدیریت پیام رسانی / صندوق پیامک ها ، تمامی پیغام های ارسال شده مطابق تصویر زیر قابل مشاهده می باشد .طبق پیامک های ارسال شده ، پرداخت را انجام دهید و فیش واریزی را در گوشی یا لب تاپ خود ذخیره نمائید .

  •  بعد از ورود مانند تصویر زیر به قسمت مشتریان / مدیریت آنالیزهای من وارد شوید و وضعیت پذیرش نمونه های خود را بررسی نمائید . در صورتیکه وضعیت پذیرش ، “منتظر پرداخت” باشد ، بایستی بعد از واریز ، فیش را در محل آپلود فیش واریزی ، مطابق تصویر زیر ، بارگذاری کنید . برای این کار روی علامت آپلود کلیک نمائید.


  • با کلیک روی علامت آپلود ، تصویر زیر باز می شود . ابتدا شماره تراکنش و تاریخ واریزی را مشخص نمائید (در صورت نداشتن شماره تراکنش ، عدد 111 را وارد کنید) و روی گزینه مرور ، کلیک نمائید تا امکان بارگذاری فراهم شود . در این مرحله می توانید با کلیک روی گزینه مرور ، چندین فیش را نیز بارگذاری نمائید . بعد از روئت پیغام “انجام شد” گزینه “ذخیره و بستن” را کلیک کنید . با این کار مراحل آپلود فیش به پایان می رسد .


  • در صورتیکه این مراحل درست انجام شده باشد در قسمت “مدیریت آنالیز های من ” آنالیز مورد نظر به “پذیرش کامل” تغییر می یابد .