مشاوره

 

راه صد ساله را می­توان در زمان کمتری طی نمود …

consultation
راه صد ساله را می­توان در زمان کمتری طی نمود ولی به کمک ابزار آن. تمام پیشرفت­های نسل بشری با تکیه بر علم بوده و یکی از ابزار علم، استفاده از آموزه­های پیشینیان و پیشکسوتان و همچنین استفاده از  راهنمایی­ و تجربه­ ی افراد خبره بوده است. واضح است با کمک تجربه و راهنمایی افراد واجد شرایط، زمینه رشد سریع­تر فراهم می­گردد. همه انسان­ها در هر زمینه از زندگی نیاز به راهنمایی و مشاوره دارند.

هنر، اقتصاد، علم و صنعت نیز از این قاعده جدا نیستند. بنابراین مشاوره علمی در هر زمینه­ای چراغ راهنمایی خواهد بود برای رشد سریع­تر. چه بسا افراد با لیاقتی که بدون استفاده از تجربه و مشاوره افراد خبره، یا به هدف نرسیده­اند یا این که زمان، انرژی و امکانات زیادی را هزینه نموده­اند تا مسیر مناسب را شناخته و ادامه دهند.

شرکت بیم گستر تابان با ایجاد مرکز مشاوره علمی، پژوهشی و مرکز مشاوره آزمون، با توکل بر خداوند و با استفاده از کادر مجرب، اهتمام دارد شما را در راه رسیدن به هدف در پروژه­های علمی و فنی و همچنین مشاوره آزمون یاری نماید.


حوزه های مشاوره:

الف) مشاوره علمی، پژوهشی: ارائه خدمات مشاوره علمی در حوزه­های علوم پایه و مواد با استفاده از اساتید مجرب و متخصص.

ب) مشاوره آزمون

 

به منظور تسریع و تسهیل در روند ارائه‌ی خدمات، مشاوره بصورت حضوری و غیر حضوری صورت خواهد گرفت و نیز ریز موضوعات مشاوره در آیین‌نامه  و فرم مرکز مشاوره در اختیار متقاضیان محترم قرار می‌گیرد.

برای استفاده از خدمات مشاوره لطفا با این مرکز تماس بگیرید.