فروش

  •  تجهیزات آماده فروش

 فروش دستگاه های XRD و XRF

بخش فروش شرکت بیم گستر تابان به عنوان تنها تامین کننده قانونی دستگاههای XRD و XRF ساخت  کمپانی فیلیپس (PHILIPS)  و پانالیتیکال (Panalytical) آمادگی خود را جهت تحویل دستگاههای مذکور اعلام می نماید .

تامین قطعات یدکی اورجینال

همچنین این شرکت علی رغم تحریم های یکجانبه ایالات متحده آمریکا, قطعات اورجینال دستگاه های XRD و XRF ساخت کمپانی فیلیپس (PHILIPS)  و پانالیتیکال (Panalytical) را با کمترین هزینه و زمان برای کلیه مشتریان خود تامین خواهد داد .لازم به ذکر است کلیه قطعات وارد شده مانند تیوپ اشعه ایکس (x-ray tube) اورجینال و دارای گارانتی شرکت سازنده می باشد .

نصب و راه اندازی

بیم گسترتابان مفتخر می باشد که بابهره مندی از نیروهای مجرب و دوره دیده در شرکت پانالیتیکال در هلند با بیش از 30 سال تجربه ، نصب و ارایه خدمات سرویس و نگهداری  و تعمیر دستگاههای XRF و  XRD  را تضمین می نماید .
لازم بذکر است یم گسترتابان هم اکنون  به بیش از 40 کارخانه ، پژوهشگاه  ، دانشگاه و شرکت خصوصی و دولتی در حال ارایه خدمات سرویس و نگهداری دستگاههای XRF , XRD,  SEM   و  TEM می باشد .
به پیوست برخی از مشتریان این شرکت به شرح ذیل می باشند:

سیمان شمال ، سیمان ساروج بو شهر ، سیمان غرب ، سیمان سامان غرب ، سیمان باقران ، فولاد مبارکه اصفهان ، ذوب آهن اصفهان ، کارخانه چادرملو ، دانشگاه تهران ، دانشگاه صنعتی شریف ،دانشگاه صنعتی اصفهان ، کارخانه سپید جام طوس و …….