نرم افزار MestReNova

نرم افزار NMR

Mnova (یا MestReNova) محصولی از کمپانی Mestrelab است که به عنوان یک ابزار کاربردی برای کمک به مهندسین شیمی، دانشجویان و دیگر افرادی که در زمینه تجزیه و تحلیل داده ها/فرآیندهای شیمیایی سروکار دارند، ساخته و منتشر شده است. پلاگین هایی که برای این نرم افزار ارائه داده می شود، امکان پردازش، تجسم بخشی، شبیه سازی و بررسی داده های LC, GC, MS و NMR را فراهم نموده اند. در واقع MestReNova یکی از نرم افزارهای تخصصی شیمی در زمینه تجزیه و تحلیل پیک های NMR است که اطلاعات دقیق و کاملی از آنالیز NMR و همچنین نرم افزارهای گوسین، طیف سنجی جرمی Mass Spectroscopy و LC در اختیار کاربران قرار می دهد.

می توان گفت Mnova محیطی برای اجرای تعدادی پلاگین های کاربردی  فراهم می کند که هر کدام وظیفه استخراج اطلاعات خاصی از داده های موجود را به عهده دارند. علاوه بر امکان نمایش داده ها و انجام ویرایش های اصلاحی اولیه که می توانند به صورت خودکار و یا دستی اعمال شوند، شما می توانید به متقارن نمودن سیگنال ها، کاهش مشکلات نویز، نرمالسازی شدت طیف و … بپردازید.
این نسخه از نرم افزار به همراه پلاگین های NMR, MS, Verify, qNMR, RM, Screen و SMA می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Mestrelab Mnova:
– بررسی و تجزیه و تحلیل اطلاعات خروجی از نرم افزارهای NMR ،GC،MS ،LC
– تبدیل داده های طیفی به فرمت های مورد نظر
– رسم اسپکترام به صورت خودکار
-انجام عملیات ویرایشی اصلی نظیر برش (کات), کپی, حذف یا چسباندن (paste)
– متقارن نمودن سیگنال ها، کاهش مشکلات نویز، نرمالسازی شدت طیف و …
– تراز دستی طیف های دو بعدی و یک بعدی برای مرتبط کردن سیگنال ها
– پشتیبانی از فرمت های ZIP, MS, BIN, YEP, BMP, GIF, JPEG, PNG, FFT, MOL, SDF, RAW, INF, XML و …
– و …

راهنمای نصب

1- نرم افزار را نصب و اجرا کنید.(رمز فایل فشرده : www.p30download.com)
2- در محیط نرم افزار به مسیر Edit –> Advanced Plug-ins رفته و پلاگین های موردنیاز خود را نصب کنید. این پلاگین ها در پوشه Plugins قرار داده شده اند.
3- پس از نصب پلاگین ها از محیط برنامه خارج شوید.
4- از پوشه Crack فایل mestrelab.mestrenova.suite.11.0.4.build.18998-patch+lics.exe را در محل نصب برنامه کپی و به صورت Run as Adminstrator اجرا  کنید. Patch را اعمال کنید.
5- نرم افزار را اجرا کنید.

لینک  دانلود

 دانلود – 182 مگابایت