تفاهم نامه همکاری با آزمایشگاه مرکزی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

پیرو بازدید حضوری جناب آقای دکتر یوسفی ، مدیر آزمایشگاه مرکزی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان از امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی آزمایشگاه تخصصی بیم گستر تابان ، تفاهم نامه ای در زمینه همکاری  دو طرف در استفاده از ظرفیت های آزمایشگاهی شامل موارد ذیل امضاء گردید :

  • ارائه خدمات آزمایشگاهی با تخفیف
  • هماهنگی و گسترش در زمینه همکاری های آموزشی و پژوهشی
  • استفاده بهینه از امکانات و توانایی های یکدیگر در راستای توسعه آمورش ، تحقیقات و فناوری

 

معرفی دانشگاه علوم کشاورزی گرگان

دانشکده منابع طبیعی گرگان در سال ۱۳۶۷ به مجتمع دانشگاهی علوم کشاورزی و منابع طبیعی ارتقاء یافت و از دانشگاه مازندران منفک شد. در سال ۱۳۷۱ این مجتمع دانشگاهی به دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی تبدیل گردید و فعالیت اولین دانشگاه تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی در ایران آغاز شد.

درحال حاضر در این دانشگاه ۱۵۸ رشته تحصیلی شامل ۴۶ رشته کارشناسی، ۵۷ رشته کارشناسی ارشد و ۵۵رشته دکتری تخصصی دایر است.

 

معرفی شرکت بیم گستر تابان

شرکت دانش بنیان بیم گستر تابان نیز در سال 1390 تاسیس گردید. این شرکت با تکیه بر بیش از بیست سال تجربه متخصصین مجرب و در عین حال توانمندی علمی و فنی و بروز نیرو های جوان خود در حال ارایه خدمات سرویس و نگهداری دستگاههای آنالیز اشعه ایکسXRF و XRD به مراکز علمی و صنعتی کشور می باشد.

شرکت بیم گستر در اواخر سال 93 با تکیه بر تجربه فنی وعلمی خود واحد ارائه خدمات آزمایشگاهی آنالیز مواد را به دیگر بخشهای شرکت اضافه کرد .

این واحد در حال حاضر ارائه دهنده خدمات آنالیز XRD ، آنالیز XRF ، آنالیز FESEM ،آنالیز TEM,آنالیز DSC ، آنالیز TGA ، آنالیز BET ، آنالیز FTIR ، آنالیز ATR ,آنالیز AFM, آنالیز UV-Visible و… به مشتریان خود می باشد.

آزمایشگاه بیم گستر تابان از آزمایشگاه ممتاز کشور می باشد و از سال 96 تاکنون جز 10 آزمایشگاه برتر کشور قرارداشته است .

  • تاریخ انتشار : 1398-06-20
  • دیدگاه ها : بدون دیدگاه
  • تعداد بازدید : 317 بازدید
  • دسته مورد نظر : اخبار

پست های مرتبط را نیز بخوانید

ارسال دیدگاه جدید