تولید‌کنندگان تجهیزات و مواد آزمایشگاهی برای جهش تولید وام توسعه بازار دریافت می‌کنند

شرکت‌های تولید‌کننده تجهیزات و مواد آزمایشگاهی نقشی عمده در تامین ابزار و مواد مورد نیاز پژوهشگران و محققان و مراکز علمی و دانشگاهی کشور ایفا می‌کنند. به همین جهت و برای رشد توسعه علمی در سال جهش تولید، این شرکت‌ها از تسهیلات توسعه بازار بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف توانمندسازی و حمایت بیشتر از شرکتهای تولید کننده تجهیزات و مواد آزمایشگاهی، طرح تسهیلات توسعه بازار، ویژه شرکتهای حاضر در هفتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت را اجرایی کرده است.  

این تسهیلات با کارمزد 9 درصد (یک درصد جایزه خوش‌حسابی) به شرکت‌های متقاضی عرضه می‌شود. همچنین تسهیلات در نظر گرفته شده از تنفس 2 ماهه و بازپرداخت حداکثر 24 ماهه برخوردار است.

میزان تسهیلات بر اساس درخواست شرکت‌ها و سابقه و تنوع محصولات (شرط قبلی تناسب میزان آن با تخفیف و حجم قرارداد فروش برداشته شده است) در نظر گرفته می‌شود.

تسهیلات در ازای تعهد شرکت‌ها به فروش غیر یارانه‌ای از طریق نمایشگاه ارائه می‌شود و تعهد شرکت به تمدید اعتبار پیش‌فاکتورها تا 31 تیرماه می‌باشد.

شرکت دریافت کننده تسهیلات شش ماه پس از دریافت تسهیلات فرصت دارد نسبت به معرفی خریداران غیر یارانه‌ای خود اقدام کند.

 

این تسهیلات باهدف توسعه بازار و «جهش تولید» صرفا به شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات و مواد آزمایشگاهی حاضر در نمایشگاه ایران ساخت پرداخت می‌شود.

شرکت‌های متقاضی می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر آدرس اینترنتی نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت به نشانی https://iranlabexpo.ir/ مراجعه کنند.

منبع: isti.ir

  • تاریخ انتشار : 1399-02-10
  • دیدگاه ها : بدون دیدگاه
  • تعداد بازدید : 376 بازدید
  • دسته مورد نظر : اخبار

پست های مرتبط را نیز بخوانید

ارسال دیدگاه جدید