پایان مهلت استفاده از گرنت شبکه آزمایشگاهی

گرنت شبکه آزمایشگاهی

بدین وسیله به اطلاع می رساند با تصمیم معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اعلام شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی ، استفاده از گرنت طرح های تخفیف ویژه اعضای هیئت علمی ،شرکت های دانش بنیان و باشگاه مشتریان ، تا روز چهارشنبه ۱۵ آذرماه ۹۶ برقرار خواهد بود و بعد از این تاریخ غیر فعال خواهند شد . همچنین مهلت استفاده از اعتبار طرح ویژه سرآمدان علمی تا پایان آبان ماه 1396 بوده است و این طرح هم اکنون غیر فعال شده است . شایان ذکر است تا کنون بیش از 5.5 میلیارد تومان یارانه از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای استفاده پژوهشگران و شرکت‌های دانش بنیان از طرح‌های تخفیف خدمات آزمایشگاهی ارایه شده در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی، پرداخت شده است.

یکی از اهداف شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، تسهیل دسترسی محققین و صنایع، به خدمات آزمایشگاهی در سراسر کشور است. در این راستا، شبکه آزمایشگاهی سعی کرده است با اجرای فعالیت‌های مختلف، شیوه‎های متنوعی را برای دسترسی به اطلاعات توانمندی‌های آزمایشگاهی کشور، فراهم کند. امکاناتی همچون جست‌وجوی اطلاعات آزمایشگاه‌ها، اطلاعات تجهیزات و همچنین خدمات آزمایشگاهی که به تازگی ایجاد شده‌است.

بنابر اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، ایجاد سازوکار جدید ارایه خدمات آزمایشگاهی را در برنامه کاری دارد که دریافت خدمات آزمایشگاهی در سراسر کشور را با سهولت بیشتری همراه خواهد کرد.همچنین با تأمین منابع مالی جدید، ارایه طرح‌های جدید تخفیف خدمات آزمایشگاهی برای اعضای مختلف باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی، در برنامه فعالیت این باشگاه قرار می‌گیرد. 

  • تاریخ انتشار : 1396-09-01
  • دیدگاه ها : بدون دیدگاه
  • تعداد بازدید : 2541 بازدید
  • دسته مورد نظر : اخبار

پست های مرتبط را نیز بخوانید

ارسال دیدگاه جدید