امکان فعالسازی گرنت 40 درصدی ویژه دانشجویان دکتری و پسادکتری

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، 40 درصد از هزینه خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز دانشجویان دکتری و محقق پسا دکتری در سراسر کشور را تا 20 میلیون ریال پرداخت می‌کند.

یکی از برنامه‌های ویژه شبکه آزمایشگاهی در سال 98، گسترش چتر حمایت از تامین خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز دانشجویان دکتری، محققین پسا دکتری و اعضای هیئت علمی در راستای توسعه و اجرای پژوهش‌های کاربردی و عملی در کشور است. در این راستا با حمایت ویژه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دانشجویان دکتری و محققین پسا دکتری دانشگاه‌ها و موسسات علمی پژوهشی سراسر کشور از 20 مردادماه جاری تا پایان آذرماه سال 1398 می‌توانند با ثبت نام در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی از یارانه دریافت خدمات آزمایشگاهی به میزان 40 درصد هزینه‌ خدمات تا سقف مبلغ 20 میلیون ریال بهره‌مند گردند.

همچنین دانشجویان دکتری و محققین پسا دکتری سراسر کشور با عضویت در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی، علاوه بر یارانه طرح حمایتی مذکور، می‌توانند از اعتبار 1 میلیون ریالی عضویت جدید در باشگاه مشتریان با تخفیف 100 درصدی به عنوان هدیه عضویت و نیز اعتبار 5 میلیون ریالی طرح ویژه اعضای باشگاه مشتریان، استفاده نمایند.

  • تاریخ انتشار : 1398-05-27
  • دیدگاه ها : بدون دیدگاه
  • تعداد بازدید : 511 بازدید
  • دسته مورد نظر : اخبار

پست های مرتبط را نیز بخوانید

ارسال دیدگاه جدید